• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Timepart Personalservice GmbH
  • Kontakt: K.Filipiak
  • Telefon: 00 49 163 6651488‬
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 18106 Rostock
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Elektryk- praca w Niemczech

Obowiązki

W zależności od stanowiska pracy:

- Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych,

- Konserwacja oraz naprawa instalacji,

- Montaż instalacji elektrycznych w obiektach domowych,

- Podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych.

Wymagania

- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,

- Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP),

- Doświadczenie na wymienionym stanowisku,

- Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,

- Elastyczność i zaangażowanie,

- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

Oferujemy

- Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku

  Niemieckim,

- Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę ,

- Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

- Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

00 49 163 6651488‬