SPAWACZ PLASTIKU KUNSTSTOFFSCHWEIßER IM IR SCHWEIßEN FÜR PP, PE UND PVDF, NIE AGENCJA!

socjalny, darmowe kwatery, Praca Niemcy, stała praca. BEZPOSREDNIO w naszej firmie

Spawacz plastiku Zgrzewacz/ tworzyw sztucznych / rury plastik j.niemiecki

"wir suchen erfahrene Kunststoffschweißer im IR Schweißen für PP, PE und PVDF mit guten Deutschkenntnissen und wenn möglich, gültigen Zertifikaten. Die Monteure sollten bereits in der Halbleiterindustrie gearbeitet haben und unsere Kunden"

Opis stanowiska:

  • spawanie rur z tworzyw sztucznych (PP, PE, PCV, PVDF)
  • spawanie, tylko z doswiadczeniem
  • Praca na stanowisku zgrzewacza w firmie wyspecjalizowanej w spawaniu tworzyw sztucznych.
  • Zgrzewanie, spawanie odręczne i kontaktowe.
  • Szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne w materiałach syntetycznych i materiałach kompozytowych (tworzywa sztuczne).
  • Sprawdzanie stabilności i wymiarów wykonanych produktów oraz regulacje (szlifowanie, poziomowanie).
  • Wykonanie podstawowych konserwacji maszyn lub urządzeń w celach profilaktycznych lub naprawczych.

OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w zawodzie: min. 1 rok
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
  • Rafineria / chemiczne zakłady,

Wymagania:

  1. Stałą praca.
  2. Ze znajomościa jezyka niemieckiego € netto na reke, zalezy od kwalifikacji, do negocjacji
  3. najlepiej swiadectwa pracy/ rekomendacja od bylych pracodawcow.
  4. Kwoty netto w euro, na czysto, na rękę.
  5. Zaliczki 1000 €,
  6. wyplata do 20 na konto walutowe.

Mieszkanie 1 osobowe pokoje gratis, Opłacone przez naszą firmę.

  • Również system rotacyjny, elastyczny czas urlopowy.
  • Aktrakcyjne wynagrodznie w €,
  • brak zeit konta/brak banku godzin
  • auto do ustalenia

CV i certyfikaty, swiadectwa pracy
email zapisz
z dopiskiem w tytule wiadomosci: plastik, email zapisz i wyslij dokumenty,